Nieuwe hoofdtrainer seizoen 2021-2022

Beste supporters & sympathisanten

Jim Byns

Deze week hebben wij met de sportieve cel van KFC AS overleg gehad omtrent de hoofdtrainer van de eerste ploeg van het komende seizoen 2021 - 2022.

Aanleiding waren de gesprekken met Geert van Gompel, die aangaf na dit seizoen op zoek te willen gaan naar een nieuwe uitdaging. Volgende beslissing is dus genomen in samenspraak met alle partijen en in goede verstandhouding.

Na het einde van huidig seizoen 2020-2021, zullen wij als club dus afscheid nemen van Geert van Gompel. Vanuit het bestuur willen we hem dan ook bedanken voor zijn jarenlange positieve inzet bij onze club!

Voor het seizoen 2021 - 2022, dewelke wij op een meer normale manier hopen te kunnen aanvangen, hebben wij een akkoord gevonden met Jim Byns om volgend jaar als T1 van KFC Arendonk Sport op te treden.

Wij wensen hierbij Jim veel succes in zijn nieuwe functie binnen onze club.

Fijne oudejaarsavond en een gelukkig nieuwjaar gewenst.

Een gezond, gelukkig en hopelijk ook sportief 2021 🎇🥂


KFC Arendonk Sport