Scheidsrechters voor jeugdwedstrijden

Grensrechter

Zonder scheidsrechter geen voetbal!

KFC Arendonk Sport heeft een beurtrol opgesteld voor de ploegen U9 tot en met de U13 plus de U16M. De wedstrijden zullen worden geleid door een speler van de U15, U17 of A kern. Elke seizoenshelft zal ook een ouder een keer mogen fluiten.

LET OP!

🧒 Bij KFC Arendonk Sport voetballen kinderen
😃 Het is een spel en plezier maken staat voorop
👍 Coaches en afgevaardigde zijn vrijwilligers
De scheidsrechter is ook maar een mens
🏆 Dit is géén Champions League ...

U9A&B (U17 A&C)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep U17 A & C
Sat 17-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K. Berg En Dal V.V. A Niv.3 Gewestelijk U9 CQ U17C DANTE BROECKX
Sat 24-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.3 - Loenhout S.K. C Niv.2 Gewestelijk U9 CC U17A MATS VERVECKEN
Sat 08-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.3 - K.F.C. Heidebloem Pulderbos Niv.3-2 Gewestelijk U9 CC U17C WOUT JANSEN
Sat 08-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.F.C. Dessel Sport C Niv.3 Gewestelijk U9 CQ U17A TIJN DE KINDEREN
Sat 29-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.3 - Hoogstraten V.V. C Niv.2 Gewestelijk U9 CC U17C NIELS LENAERTS
Sat 29-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.S.K. Oosthoven A Niv.3-2 Gewestelijk U9 CQ U17A JARNE VAN MECHGELEN
Sat 05-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.3 - K. Minderhout V.V. D Niv.2 Gewestelijk U9 CC U17C ELIO GEUDENS
Sat 12-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.3 Gewestelijk U9 CQ U17A JEF MAES
Sat 19-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.3 - K. Brecht S.K. A Niv.2 Gewestelijk U9 CC U17C SIMON HARBAZONECK
Sat 19-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.3 Gewestelijk U9 CQ U17C WARRE LODEWIJCKX
Sat 03-12-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.3 - K.F.C. St.-Lenaarts A Niv.3-2 Gewestelijk U9 CC U17C WARD MEEUS
Sat 03-12-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K. Witgoor Sport Dessel A Niv.2 Gewestelijk U9 CQ U17A THOR VAN AKEREN


U9C&D (U15 A&B)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep U15 A & B
Sat 17-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport C Niv.2 - K. Minderhout V.V. C Niv.2-1 Gewestelijk U9 CJ
Sat 24-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport D Niv.1 - Royal Football Club Zwaneven A Niv.1 Gewestelijk U9 CL Willem
Sat 08-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport C Niv.2 - K.S.V. Oud-Turnhout B Niv.2-1 Gewestelijk U9 CJ Quinten
Sat 08-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport D Niv.1 - K.F.C. Flandria Ravels Niv.2-1 Gewestelijk U9 CL Staf
Sat 22-10-2022 09:30 leden@arendonksport.be Gewestelijk U9 CL
Sat 29-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport C Niv.2 - K.S.K. Oosthoven B Niv.2 Gewestelijk U9 CJ U15B
Sat 05-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport D Niv.1 - K.S.V. Oud-Turnhout A Niv.2-1 Gewestelijk U9 CL Cédric
Sat 12-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport C Niv.2 - K.S.K. Weelde A Niv.2-1 Gewestelijk U9 CJ Jeffrey
Sat 19-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport C Niv.2 - K. Vlimmeren Sport A Niv.2 Gewestelijk U9 CJ Jelle
Sat 19-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport D Niv.1 - K.V.V. Dosko Baarle-Hertog A Niv.1 Gewestelijk U9 CL Sten Van Herck
Sat 03-12-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport C Niv.2 - Kfc Turnhout C Niv.2 Gewestelijk U9 CJ Jens
Sat 03-12-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport D Niv.1 - K.S.K. Oosthoven C Niv.1 Gewestelijk U9 CL Rik


U10&U11 (U21)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Ploeg U21
Sat 17-09-202210:15K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K.S.V. Oud-Turnhout B Niv.1Gewestelijk U10 BW
Sat 24-09-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.S.K. Kasterlee Niv.2-1 Gewestelijk U10 BV Maxim Van Dael
Sat 08-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K. Turnhoutse S.K. H.I.H. Niv.1 Gewestelijk U10 BV Maxim Van Dael
Sat 08-10-2022 10:15 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K.F.C. Poppel A Niv.2-1 Gewestelijk U10 BW Felix Jacobs
Sat 29-10-2022 10:15 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - W.S. Schorvoort Turnhout Niv.1 Gewestelijk U10 BW
Sat 29-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.S.V. Oud-Turnhout A Niv.2-1 Gewestelijk U10 BV
Sat 05-11-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart C Niv.1 Gewestelijk U10 BV Jonas van Houdt
Sat 12-11-2022 10:15 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K.S.K. Weelde Niv.2-1 Gewestelijk U10 BW Wout Soffers
Sat 19-11-2022 10:15 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K.S.K. Oosthoven Niv.1 Gewestelijk U10 BW Otto Jacobs
Sat 19-11-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.F.C. Dessel Sport C Niv.2-1 Gewestelijk U10 BV Sven Couwenberg
Sat 03-12-2022 10:15 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - Royal Football Club Zwaneven Niv.2 Gewestelijk U10 BW Cederic Kempen
Sat 03-12-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.F.C. Poppel B Niv.1 Gewestelijk U10 BV Cas Leyten
Sat 24-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.2 Gewestelijk U11 BU
Sat 01-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - F.C. Punt-Larum A Niv.3-2 Gewestelijk U11 BU Sepp Van Gorp
Sat 15-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K.F.C. Lentezon Beerse B Niv.3 Gewestelijk U11 BU
Sat 22-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - Kfc Turnhout C Niv.2 Gewestelijk U11 BU
Sat 05-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - Royal Football Club Zwaneven Niv.3 Gewestelijk U11 BU Kobe Maes
Sat 26-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K. S.K. Sefa Herentals A Niv.3-2 Gewestelijk U11 BU Seppe Bruyndonckx


U13M (Dames)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep Dames
Sat 24-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 - Alberta Fc Schilde Niv.1 Meisjes U13 reeks F Jade De Beijer (Rik)
Sat 01-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 - K. Antonia F.C. B Niv.1 Meisjes U13 reeks F Dine Geudens
Sat 15-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 - K.S.V. Oud-Turnhout B Niv.1 Meisjes U13 reeks F Noor Janssen
Sat 22-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 - K. Minderhout V.V. B Niv.1 Meisjes U13 reeks F Kaat Jacobs
Sat 05-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 - K.F.C. Heidebloem Pulderbos Niv.2-1 Meisjes U13 reeks F Naomi Rens
Sat 26-11-202209:30K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 - Hoogstraten V.V. B Niv.2-1Meisjes U13 reeks FCaro Sanders


U12 (Kern)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep KERN
Sat 24-09-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.F.C. Mol Niv.2-1 Gewestelijk U12 BY Wout Bierinckx
Sun 25-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.F.C. Flandria Ravels Niv.2 Gewestelijk U12 BS Zefi Luciano
Sat 01-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.F.C. Ezaart Sport Mol Niv.1 Gewestelijk U12 BY Stef Geudens
Sun 09-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - W.S. Schorvoort Turnhout Niv.2 Gewestelijk U12 BS Daan Konickx
Sat 15-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - F.C. Wezel Sport M Niv.1 Gewestelijk U12 BY Stef Van Gestel
Sat 22-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 Gewestelijk U12 BY Kelsey Gys
Sat 29-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K. Witgoor Sport Dessel B Niv.1 Gewestelijk U12 BY Verstraelen Laurens
Sun 30-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.S.K. Weelde Niv.3-2 Gewestelijk U12 BS Daan Slegers
Sat 05-11-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.B.S.K. Retie B Niv.1 Gewestelijk U12 BY NIEMAND
Sun 06-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.S.K. Oosthoven A Niv.2 Gewestelijk U12 BS Jonas Van Baekel
Sun 20-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - Royal Football Club Zwaneven Niv.2 Gewestelijk U12 BS Vic Maes
Sat 26-11-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K. Lutlommel V.V. B Niv.1 Gewestelijk U12 BY Daan Huysmans
Sun 04-12-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.F.C. Zwarte Leeuw B Niv.2 Gewestelijk U12 BS Seppe Lavrijssen


U13 (Kern)

Datum Uur Onderwerp Reeks/leeftijdsgroep KERN
Sun 18-09-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.V.C. Oostmalle Sp. B Niv.2 Gewestelijk U13 BU NIEMAND
Sat 24-09-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.S.K. Oosthoven A Niv.2 Gewestelijk U13 CA Sander Leyten
Sat 01-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - W.S. Schorvoort Turnhout Niv.2-1 Gewestelijk U13 CA Fabian Verwaest
Sun 09-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.F.C. Broechem B Niv.2 Gewestelijk U13 BU Jens Timmermans
Sat 15-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.F.C. Flandria Ravels Niv.2-1 Gewestelijk U13 CA Dries Bierinckx
Sat 22-10-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K.S.V. Oud-Turnhout B Niv.1 Gewestelijk U13 CA Kobe Maes
Sun 30-10-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.S.K. Kasterlee A Niv.2 Gewestelijk U13 BU Niels Voets
Sat 05-11-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - K. Turnhoutse S.K. H.I.H. Niv.1 Gewestelijk U13 CA Ken Desmet
Sun 13-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K.F.C. Heidebloem Pulderbos A Niv.2 Gewestelijk U13 BU Jochem Seels
Sun 20-11-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - Vc Lille United B Niv.2 Gewestelijk U13 BU Felix Jacobs
Sat 26-11-2022 13:00 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.1 - Royal Football Club Zwaneven Niv.2 Gewestelijk U13 CA NIEMAND
Sun 04-12-2022 09:30 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.3 - K. Zandhoven S.K. A Gewestelijk U13 BU NIEMAND